Akce pouze pro klienty | Video Sales Academy za  3990 Kč

Není na co čekat! Prodej se přesunul do digitálního prostředí.

Naučte se obchodovat v novém světě. Obchod už nikdy nebude jako dříve! Bude lepší, rychlejší, levnější a efektivnější. Získejte okamžitý náskok.

První ucelený, vzdělávací a mentoringový program v ČR, jak na prodej v digitálním světě. Naučíte se, jak přejit z klasických osobních schůzek na videhovory a jak v digitálním světě prodávat jako profesionál. Osvojíte si nové, inovativní techniky oslovování potenciálních klientů v B2B i B2C segmentu pomocí videa a automatizovaného oslovování přes e-mail a sociální sítě. Díky online rezervačnímu systému se vám klienti budou hlásit do vašeho kalendáře, který dovede vaše klienty automaticky až do vaší online kanceláře.

snižte náklady, zvyšte výnosy. obchodujte digitálně a globálně.

Co Získáte při vstupu do Video sales academy?

Kompletní know-how, jak dostat potenciálního klienta na videohovor, jak zajistit aby potenciální klient přišel připraven, jak vést videohovor od A do Z a jaké technologie k tomu použít. Jak snížit náklady a zvýšit výnosy. Jak díky videohovorům více prodávat, být nezávislý na situaci, čase a místě. Přístup do členské sekce, osobní nebo skupinový mentoring a podporu komunity.

Digitální oslovení klienta

Telefon a klasický e-mail už v digitálním světě neuspěje. Naučíte se, jak oslovit klienta přes video, které vytvoříte během 1 minuty bez další postprodukce. Video bude obsahovat interaktivní prvky, které dovedou klienta až k rezervaci schůzky a následně na videohovor.

Prodejní videohovor od A do Z

Naučíte se ovládat techniky prodeje přes videohovor. Osvojíte si nástroje, díky kterým si při videohovoru vytvoříte důvěru stejně jako tomu bylo na osobních schůzkách. Díky videohovorům budete moci prodávat odkudkoliv na světě a zároveň snížíte náklady na cestování a promrhaný čas v autě.

Rezervační online systém

Velmi jednoduše si dle návodu, krok za krokem, připravíte svůj vlastní digitální rezervační systém, který propojíte se svým kalendářem. Klientovi tak poskytnete pohodlí a úžasnou zákaznickou zkušenost ještě před samotným prodejem.

Automatizace oslovení a prodeje

Oslovit 100 a více lidí denně není v dnešní době problém. Naučíme vás jak na to. Získáte kompletní návod na to. Jak oslovit potenciálního klienta přes automatické platformy jako je Gmail auto follow nebo Meetalfred.

Autor programu David Kolář

 • zakladatel a konzultant v Business Laboratory s.r.o.
 • zakladatel Mastermindklub.cz
 • spoluautor knihy Průvodce úspěšného obchodníka (Grada Publishing 2019)
 • 15 let zkušeností v obchodě
 • +1500 obchodních schůzek z toho více jak 700 přes videohovor
 • od roku 2015 až do dnes prodává pouze přes videohovory 
 • většinu roku žije mimo ČR odkud prodává českým klientům a řídí svou firmu
 • v roce 2018 se jako společník podílel na exitu firmy Business Animals 
 • pravidelné vystupuje na největších českých konferencích (Tajemství obchodu, Social sales summit)

Co o autorovi programu říkají majitelé firem, kteří již digitalizují svůj obchod?

JAN VOKURKA

CEO & Co-founder Adsl.cz, dsl.cz

Digitalizace a moderní obchod! 

S Davidem spolupracuji již třetím rokem a stále mě baví jeho inovátorský pohled na obchod. Pokud nechcete utrácet za drahé obchodníky, David vám určitě pomůže zefektivnit váš sales proces a zvedne konverzi vaše stávajícího prodejního funnelu.


PETR NĚMEČEK

CSO, Antee

Pokud váš obchod potřebuje nový impulz

David je inspirativní osobnost nejen českého sales prostředí. V rámci své činnosti přináší mnoho zajímavých postupů, jejichž funkčnost v praxi ověřuje a nebojí se o ně dělit. Pokud víte, že by vaše obchodní oddělení potřebovalo nový impulz, budou Davidovi služby možná tím, co hledáte.


Z čeho se skládá Video sales academy?

1

Video modul č.1: Software a harware

 • Ukážu vám, jaký správný software si vybrat pro pozvánky na schůzky a jak ho správně nastavit, aby byl výkonný
 • Objevíte, který nástroj se hodí pro vás nebo vaši firmu pro automatické, online plánování schůzek
 • Společně vybereme nástroj pro videhovory, tak aby zapadal do celého systému a procesu digitalizace obchodu
 • Ukážeme si nástroje, které jsou potřeba pro 70-80% vedení online schůzky a které si vybrat
 • Představím vám nástroj, který za vás bude automaticky uzavírat obchod. Stačí když kontakt potenciálního klienta pouze přesunete na správné místo a o zbytek se postará tento nástroj
 • Dozvíte se jaké zařízení budete potřebovat na videohovory, tak aby vše vypadalo profesionálně a klient vám důvěřoval.

Je velmi těžké se zorientovat v obrovské nabídce softwaru, který na trhu je. Ještě těžší je poskládat ho správně dohromady, aby fungoval a přinášel reálné výsledky. Za 5 let jsem toho vyzkoušel opravdu hodně a stálo mě to také hodně peněz. Vás nemusí. Vše vám ukážu.

2

Video modul č.2: Oslovení klienta a rezervační systém

 • Čeká vás kompletní ukázka, jak nastavit rezervační software schůzek, abyste pro klienta připravili pohodlnou cestu až do vaší online kanceláře. 
 • Ukážeme si, jak vytvořit špičkový rezervační proces, díky kterému vám budou hovory padat přímo do kalendáře se všemi daty o potenciálním klientovi
 • Naučíte se, jak vytvořit videopozvánku, která zaujme a díky správně nastavené výzvě k akci dovede klienta až k rezervaci schůzky
 • Naučíte používat nástroje pro oslovení klienta, tak aby to zaujalo na první pohled a nemuseli jste ho nahánět telefonem
 • Získáte kompletní návod na to, jak automatizovat oslovení potenciálních klientů a oslovit denně stovky kontaktů bez vašeho zásahu.

Bez rezervačního systému, který bude vašemu potenciálnímu klientovi posílat potvrzení a připomínky s odkazem do vaší virtuální kanceláře vám celý proces nebude fungovat. Je to základ celého digitálního prodeje. Váš potenciální klient díky tomuto systému přijde připravený nakupovat. Samotný videohovor je následně díky tomuto systému třešnička na dortu.

3

Video modul č.3: Online schůzka - prodejní videohovor

 • Naučíte se dělat profesionální přípravu na schůzku pomocí chytrých aplikací, které vám před schůzkou dají náskok a prolustrují potenciálního klienta od A do Z, abyste byli připraveni střílet ostrýma nábojema.
 • Naučíte se tzv. 37 sekundový otvírák, kterým zahájíte schůzku, jako skutečný profesionál a uklidníte tak klienta, který přišel do neznámého prostředí
 • Dostanete kompletní návod na to, jak má vypadat představení v úvodu video schůzky a jaký nástroj na to použít
 • Naučíte se používat obchodní techniku N.E.A.T v online světě a už nikdy neuslyšíte námitky typu "Aktuálně to nepotřebujeme, Nemáme na to aktuálně peníze, Ještě se musím poradit s kolegou, Není ten správný čas". V průběhu hovoru se naučíte sdílet tyto informace na obrazovce klienta, který nebude moci couvnout zpět.
 • Získáte veškeré online dovednosti k uzavření obchodu. Také si osvojíte techniku druhé schůzky a pozvánky na ni ještě v průběhu prvního videhovoru díky chytrým nástrojům, abyste nemuseli následně klienta nahánět telefonem.

Online schůzka je úplně jiná disciplína než schůzka osobní. Má svá specifická pravidla. Vztah s klientem navazujete úplně jinak než neverbální komunikací. Bude potřeba mít připraveny data a nástroje, které tyto data doručí vašemu potenciálnímu klientovi až na jeho obrazovku. Na videohovoru se prodává úplně jinak.

4

Video modul č.4: 10x pravidla pro videohovory

 • PROSTŘEDÍ: Naučíte se a připravíte si prostředí, které bude vypadat profesionálně. Místo obleku nebo hezké sukně si tentokrát připravíte virtuální oblek (pozadí videohovoru) díky kterému uděláte dojem na první připojení.
 • PŘÍPRAVA: Osvojíte si nástroje, díky kterým získáte veškerá dostupná data o svém klientovi a na schůzce tak zazáříte jako skutečný profesionál od kterého se nebude nikdo bát nakupovat.
 • WEBKAMERA: Dozvíte se jakou webkameru použít, jak jí nastavit, jak s ní pracovat a mít kvalitní obraz, který ukáže, že jste jako obchodník na správném místě.
 • GESTA: Ano, prodejní videohovor je i o gestech a neverbální komunikaci. Naučíte se jak používat ruce, jak poznat jestli vás klient poslouchá nebo vůbec nedává pozor. Jak a kdy se nahnout blíže před kameru a jakou emoci tím u klienta vyvoláte.
 • MLČENÍ: Naučíte se mlčet. Ano čtete správně. Mlčení je jedna z nejdůležitější vlastností obchodníka při videohovorech. Ukážu vám techniku kdy je potřeba mlčet a nechat klienta povídat. Video schůzka má malé zpoždění a rychlé skákání mezi otázkou a odpovědí vám budou narušovat průběh celého prodejního hovoru.
 • SDÍLENÍ OBRAZOVKY: 80% celého prodejního videohovoru je o sdílení obrazovky. Osvojíte si nástroje, díky kterým vtáhnete klienta do hovoru a docílíte tak efektu zaujetí, který může být daleko silnější než u klasické osobní schůzky.
 • ZAPOJENÍ: Díky nástrojům, jako je grafický tablet a sdílené google dokumenty, nebo virtuální flipchart které zobrazíte přímo ve své online kanceláři tak dokážete zapojit klienta do videohovoru. Dokonce ho můžete nechat vyplňovat odpovědi na vaše otázky v reálném čase přímo při videohovoru.
 • HLAS A ZVUK: Kvalitní zvuk, který vychází z vašeho mikrofonu a změny tónu vašeho hlasu budou na potenciálního klienta působit v určitých fázích hovoru jako nástroje pro hraní si s emocemi. Naučíte se všechny aspekty tohoto pravidla včetně nastavení zvuku a doporučení na hardware. Zapomeňte na hlučné prostředí a šum integrovaného mikrofonu ve vašem laptopu!
 • SVĚTLO: Dozvíte se, jak si postavit stůl, kde mít světlo, jak se nasvítit tak, abyste měli špičkovou kvalitu obrazu a vytvořili jste skvělý dojem z celé online schůzky.
 • KRIZOVKY: Klient se nepřipojí, připojí se z mobilu, není slyšet, není vidět. Spadne vám internet, spojení je trhané atd... Naučíte se pohotově tyto situace vyřešit a vyjdete z toho vždy jako profesionál od kterého budou chtít lidé nakupovat.

Dodržování těchto základních 10 pravidel je nesmírně důležité pro váš kompletní profesionální dojem. Stejně jako jste přijeli na schůzku v naleštěném autě a botech a věděli jak se chovat, kam si sednout, jak stisknou ruku, kdy se podívat do očí.... Stejně tak to funguje v digitálním světě akorát s jinými nástroji.

BONUS č. 1:  Kompletní záznam akviziční schůzky

Teorie je fajn, ale vidět skutečnou praxi vám dá mnohem více. Připravil jsem pro vás kompletní záznam akviziční schůzky, kde skutečně prodávám. Nahlédnete mi přímo pod ruce, jako kdybyste se mnou na schůzce byli.

BONUS č. 2: Checklist vedení videohovoru od A do Z

Získáte editovatelný dokument a PDF ve kterém najdete kompletní checklist toho jak vést prodejní videohovor. Tento checklist vám bude sloužit jako vodítko při videohovorech.

BONUS č. 3:  Vzor karty klienta N.E.A.T

Technika N.E.A.T. v online prodeji je neuvěřitelná obchodní zbraň. Získáte editovatelný dokument, který bude sloužit jako nástroj při prodejním videohovoru. Tento dokument budete sdílet na své obrazovce a v reálném čase do něj zapisovat klientovi odpovědi.

Na vaši digitální transformaci nebudete sami

Věděli jste, že pouze 2% lidí, kteří vstoupí do nějakého kurzu ho úspěšně dokončí a aplikují věcí do praxe? Ano je to smutné, ale je to tak. Tím důvodem je, že jsou na to sami. VY NEBUDETE. Připravil jsem pro vás osobní nebo skupinový mentoring a přístup do aplikace pro komunikaci mezi všemi účastníky Video Sales Academy.

osobní mentoring

Davida Koláře

4 týdny intenzivního mentoringu 1 na 1

Samotné kurzy jsou fajn, ale mít osobní podporu člověka, který má za sebou 5 let zkušeností s prodejem v digitálním prostředí vám dají obrovskou výhodu a náskok.

skupinový mentoring

Davida Koláře

4 týdny intenzivního skupinového mentoringu

Vidět, jak rostou ostatní a učit se formou MasterMind mentoringu je daleko efektivnější, než být na všechno sám.

komunita

Aplikace Slack

3 měsíce přístupu do Slack komunity

Přístup do aplikace pro komunikaci mezi členy programu Video sales academy. Můžete se na cokoliv zeptat 24/7. Kolektivní podpora vám pomůže dotáhnout digitalizaci do zdárného konce.

Jakou hodnotu  vám přinese tento program?

Za posledních 15 le to co dělám obchod jsem prodal produkty a služby za desítky miliónů CZK.  Za posledních 5 let co vlastním obchodní firmy jsem udělal více jak 1000 obchodních schůzek z toho téměř 700 přes video a sám prodal produkty a služby za více jak 10.000.000 CZK.


To vše pouze za pomocí webkamery, mikrofonu a skromného laptopu. Nepotřeboval jsem na to BMW ani oblek za desetitisíce korun. Každý rok se na několik měsíců přesovám do jihovýchodní asie odkud obchoduji a řídím firmu.


Obchody uzavírám v B2B i B2C segmentech a obchoduji i s velkými korporacemi kde je zapotřebí komplexního sales procesu.


Obchody, které uzavírám jsou v hodnotě 20 - 250.000 CZK a to zpravidla na dvou video schůzkách. V roce 2020 kdy mnoho obchodních firem položila korona  krize, protože jejich obchodníci seděli doma jsme zažili největší nárůst obratu. Prodáváme přes webináře do B2B a následně obchody uzavíráme pře prodení videohovor 1 na 1. 


Vše co jsem se za posledních 5 let v rámci prodejních videohovorů naučil jsem zabalil do programu s názvem VIDEO SALES ACADEMY. Hodnota informací uvnitř je pro mě osobně nevyčíslitelná. Představte si, že za 5 týdnů se naučíte vše, co jsem se já učil 5 let formou pokus omyl. 5 let práce za 5 týdnů. Hodnotu pro vás si spočítejte prosím sami.

CENY PROGRAMU

VIP*
CZK
55.000
 • 4 video moduly 
 • Bonus: Záznam akviziční schůzky
 • Bonus: Checklist vedení hovoru
 • Bonus: Vzor karty klienta N.E.A.T.
 • Přístup k videím na 365 dní
 • 4 týdny OSOBNÍHO mentoringu s Davidem Kolářem
 • Přístup do komunity na Slacku na 3 měsíce

VYPRODÁNO!

Cena je včetně 21% DPH

STANDARD*
CZK
19.900
 • 4 video moduly
 • Bonus: Záznam akviziční schůzky
 • Bonus: Checklist vedení hovoru
 • Bonus: Vzor karty klienta N.E.A.T
 • Přístup k videím na 180 dní
 • 4 týdny skupinového mentoringu s Davidem Kolářem (max 10 lidí)
 • Přístup do komunity na Slacku na 3 měsíce

VYPRODÁNO

Cena je včetně 21% DPH

ZÁKLAD

POUZE PRO KLIENTY

CZK

7900

CZK
3990
 • 4 video moduly
 • Bonus: Záznam akviziční schůzky
 • Bonus: Checklist vedení hovoru
 • Bonus: Vzor karty klienta N.E.A.T
 • Přístup k videím na 90 dní
 • Přístup do komunity na Slacku na 3 měsíce

Cena je včetně 21% DPH

Co říkají o Davidovi ostatní?

josef "josé" kadlec

CEO & Co-founder Recruitmet Academy

Pokračujte v prodeji!

David Kolář je pro mě lídr a praktik ve svém oboru, kterým je byznys development a sales. Dělá to, co káže, což ho činí uznávaným vůdcem v oblasti prodeje. Držte se Davida a budete prodávat.

Pavel bulowski

Co-founder & CSO Meiro.io

Davida mohu skutečně doporučit

David Kolář není pouze přirozený sales leader se schopností vést a motivovat týmy To, čeho si na něm nejvíce vážím, je jeho inovativníní přístup. Pokud přemýšlíte o nových způsobech, jak zlepšit svůj sales proces a jak efektivně oslovovat zákazníky inovativními způsoby, mohu Davida skutečně doporučit.

ondřej bambous

CEO & Founder Svatba.cz

Obchodníky máme na webkamerách

David nám pomáhal převést celý obchodní tým do digitálu. Absolvovali jsme několik mentoringů a školení a dnes máme obchodníky na webkamerách včetně nastaveného obchodnícho procesu, který nám generuje desítky poptávek měsíčně. 

100%

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

100% garance vrácení peněz do 30 dnů

Tohle se určitě nestane, ale chci abyste věděli, že hrajeme fér a věříme, že vy budete také.

Po 30 dnech od zakoupení jakéhokoliv programu vám dáváme možost vrácení peněz na váš účet bez udání důvodů.  

Ještě čekáte? Není na co. Buď začnete dnes a nebo budete muset změňit profesi, protože obchod už nebude jako dříve.

Nejčastěji kladené otázky

Pro koho je Video sales academy určeno?

Jak bude probíhat 4 týdenní osobní mentoring

Co znamená přístup do komunity Slack?

info@davidkolar.org
Zákaznická podpora 9:00 - 16:00

+420 602 653 629

Business Laboratory s.r.o.
Rybná 716/24

110 00 Praha 1

IČO: 07266961, CZ07266961

© 2020 Businesss Laboratory s.r.o. 

Obchodní podmínky