PRIVÁTNÍ KLIENTSKÁ ZÓNA

Společně překročíme limit, před kterým nyní stojíte


Pokud je váš měsíční příjem 100K a více..

Dejte mi pevný bod a společně vytvoříme páku, která udělá 10X větší výsledek, než doposud. Vy, já a můj expertní tým byznys developerů a marketérů vás posune za hranice toho, kde se nyní nacházíte. 

Privátní klientská zóna


Pokud je váš měsíční příjem 100K a více..

Jste tady správně! Dejte mi pevný bod a společně vytvoříme páku, která udělá 10X větší výsledek, než doposud. Vy, já a můj expertní tým vás posuneme za hranice toho, kde se nyní nacházíte. 

DAVID KOLÁŘ - VIP ZONE 

POKUD EXTRÉMNĚ MILUJETE, TO CO DĚLÁTE A CHCETE EXTRÉMNĚ MOC ZPÁTKY, JSTE TU SPRÁVNĚ!

Průměrní lidé mě nezajímají, budu po vás chtít více.


David Kolář

Co-owner BusinessAnimals.cz, CEO Business Laboratory s.r.o.

  • 12 let zkušeností v obchodě, 900 obchodních schůzek
  • Na jednom online webináři prodal služby v hodnotě 750.000 Kč
  • Za 3 roky pro své klienty vygeneroval více jak 10 tisíc poptávek
  • Své podnikání v ČR řídí více jak 6 měsíců v roce z Jihovýchodní Asie
  • V roce 2018 se svými společníky dosáhl úspěšného milionového exitu

Krásný den.


Jste skutečný podnikatel? Investujete do reklamy, děláte aktivní sales a pracujete na růstu svého podnikání nebo společnosti?


OK! Budeme si rozumět. Jsme ze stejného kmene.


Věnujte nyní 1 minutu těmto pár odstavcům, které mohou už dnes odstartovat novou éru, vašeho podnikání.


Jmenuji se David Kolář a vy mě určitě znáte, protože jste došli až sem


Jak jste se sem dostali? Díky dokonale vystavenému sales procesu, který je postavený na základě 12 let mých zkušeností v oblasti akvizice zákazníků. Obsah, vyvolání potřeby, community marketing, follow-up, výzva k akci a..... Nějaký ten pátek už se zkrátka známe. Ale zpět na začátek.


Jsem extrémní člověk, co za extrémní výkony, očekává extrémní výsledky. Výsledky v podnikání měřím pouze penězi na účtě, nikoliv followery a "skvělým" pocitem z dobře odvedené práce. Bavím se tu o penězích, které mohu vzít a koupit za ně prémiovou školku pro svou dceru, která stojí 10.000$.


Obraty mě nezajímají! POUZE ČISTÝ ZISK!


Stále si rozumíme? Mimo to, že sám miluji extrémní výsledky a extrémní životní standard, tak se svým týmem pomáhám podobným lidem k překročení hranic, které již dosáhli.


Vydělat milion korun ročně je na území České republiky tak jednoduché, že se tím nechci vůbec zabývat.


Jak jste si asi už všimli, tak pojmenovávám věci pravými jmény, moc se s nikým nemazlím a nebudu ani s vámi.


Mým úkolem je dovést vás k výsledkům, které přesahují hranice, kam ostatní lidé ani nevidí. Neexistuje totiž zádný limit, který by nám nedovolil dojít k výsledkům, které začínají na desítkách milionů a více.


ZÁVĚREM: Pokud nemáte žádná limitující přesvědčení, umíte tvrdě a konzistentně pracovat, máte odvahu měnit vize ve výsledky, chci se s vámi potkat!!! Najdeme cestu, jak vaši milinovou hranici překročit a objevíme svět, kde neexistuje slovo NEJDE!


ŽÁDNÉ KURZY + ŽÁDNÁ VÝUKOVÁ VIDEA + ŽÁDNÉ NÁVODY = PRIVÁTNÍ SPOLUPRÁCE


Tak se zdravě naserte a přijďte za mnou na osobní schůzku. 


Těším se na Vás.


David.

"Davida a jeho tým jsem sledovala několik let a obdivovala jeho práci. Měla jsem tu možnost s ním spolupracovat -a já děkuji za tuto možnost, protože David posunul nejen mé podnikání o level výš, ale i moji mysl, postoje a přístupy k podnikání. Je ve svém oboru opravdu profesionál, vidí hodně dopředu, používá moderní nástroje a má zkušnosti, které mi předal. Naše spolupráce mi přináší nejen nové zákazníky, ale tím, že vytváří komunitu lidí, kteří pracují s "přesahem", tak díky tomu mám kolem sebe nové přátele, kteří přemýšlí podobně jako já. Davi - děkuji za vše!!!."

Ivana Nohavová

Rubínová ředitelka tianDe

David není pouze přirozený sales leader se schopností vést a motivovat týmy To, čeho si na něm nejvíce vážím, je jeho inovativníní přístup. Pokud přemýšlíte o nových způsobech, jak zlepšit svůj sales proces a jak efektivně oslovovat zákazníky inovativními způsoby, mohu Davida důrazně doporučit pro kteroukoliv firmu, kteřá by chtěla zlepšit nebo vytvořit svůj sales proces téměř od základů.

Pavel Bulowski

Co-founder Meiro.io

"Kdo chce prodávat jako bůh, musí se modlit k Davidovi."

"Mít vedle sebe takového člověka jako je David znamená, že jsi odsouzený k úspěchu. David je salesový vizionář, který vyzkouší každou novou věc, kterou potká. Pak se podívá za roh, jestli tam není ještě něco navíc. V době, kdy ostatní spí, tak maká. A ráno se podívá za roh ještě jednou. Kdo chce prodávat jako bůh, musí se modlit k Davidovi. 

- Pavel Fara, Podnikatel, vizionář, lektor moderního prodeje v průmyslové revoluci 4.0

Pokračujte v prodeji!

David je pro mě lídr a praktik ve svém oboru, kterým je byznys development a sales. Dělá to, co káže, což ho činí uznávaným vůdcem v oblasti prodeje. Držte se Davida a budete prodávat.

- Josef "José" Kadlec, CEO & Co-founder Recruitmet Academy

Nebojíte se opustit pohodlnou zónu?

POŽÁDEJTE SI O OSOBNÍ SCHŮZKU

Úvodních 30 minut, kde si vyjasníme oboustranná očekávání

david(at)businesslaboratory.cz
Zákaznická podpora 8:00 - 16:00

+420 602 653 629

Business Laboratory s.r.o.
Rybná 716/24

110 00 Praha 1

IČO: 07266961, CZ07266961

© 2018 Businesss Laboratory s.r.o. 

Obchodní podmínky