Privátní klientská zóna

Váš obchodní růst právě začal, protože jste tady! 

Dejte mi pevný bod a společně vytvoříme páku, která udělá 10X větší výsledek, než doposud. Vy, já a dalších +80 podnikatelů vás společně posuneme na novou úroveň obchodních výsledků.

Privátní klientská zóna

Váš obchodní růst právě začal, protože jste tady 

Dejte mi pevný bod a společně vytvoříme páku, která udělá 10X větší výsledek, než doposud. Vy, já a dalších +80 podnikatelů vás společně posuneme na novou úroveň obchodních výsledků.

SPOLUPRÁCE

POKUD EXTRÉMNĚ MILUJETE, TO CO DĚLÁTE A CHCETE EXTRÉMNĚ MOC ZPÁTKY, JSTE TU SPRÁVNĚ!

Krásný den.


Jste skutečný/á podnikatel/ka? Investujete do reklamy, děláte aktivní sales a pracujete na růstu svého podnikání nebo společnosti? Jste otevřený/á inovacím, digitalizaci a automatizaci procesů?


OK! Budeme si rozumět. Jsme ze stejného kmene.


Věnujte nyní 1 minutu těmto pár odstavcům.


Jmenuji se David Kolář a vy mě určitě znáte, protože jste došli až sem


Jak jste se sem dostali?  Díky digitalizovanému sales procesu, který je postavený na základě 15 let mých zkušeností v oblasti akvizice zákazníků. Obsah, vyvolání potřeby, follow-up, výzva k akci a... Nějaký ten čas už se zkrátka známe. Ale zpět na začátek.


Jsem extrémní člověk, co za extrémní výkony, očekává extrémní výsledky. Výsledky v podnikání měřím hlavně obchodními výsledky, nikoliv followery a "skvělým" pocitem z dobře odvedené práce. 


Stále si rozumíme? Mimo to, že sám miluji extrémní výsledky a extrémní životní standard, tak se svým týmem pomáhám podobným lidem a firmám k překročení hranic, kterých již dosáhli. Mým úkolem je dovést vás k lepším obchodním výsledkům. Moderní a inovativní cestou.


Pokud nemáte žádná limitující přesvědčení, umíte tvrdě a konzistentně pracovat, máte odvahu měnit vize ve výsledky, chci se s vámi potkat.


Najdeme cestu, jak váš byznys a obchod posunout dále.


ŽÁDNÉ KURZY + ŽÁDNÁ VÝUKOVÁ VIDEA + ŽÁDNÉ NÁVODY = PRIVÁTNÍ SPOLUPRÁCE NEBO SKUPINOVÝ MASTERMIND.


Pokud jsme na stejné notě, vyplňte formulář, potkáme se a pokud to bude fungovat, tak se pustíme do práce. 


Těším se na Vás.


David.

POŽÁDEJTE SI O OSOBNÍ SCHŮZKU

Úvodních 45 minut, kde si vyjasníme oboustranná očekávání

"Kdo chce prodávat jako bůh, musí se modlit k Davidovi."

"Mít vedle sebe takového člověka jako je David Kolář znamená, že jsi odsouzený k úspěchu. David je salesový vizionář, který vyzkouší každou novou věc, kterou potká. Pak se podívá za roh, jestli tam není ještě něco navíc. V době, kdy ostatní spí, tak maká. A ráno se podívá za roh ještě jednou. Kdo chce prodávat jako bůh, musí se modlit k Davidovi. 

- Pavel Fara, Podnikatel, vizionář, lektor moderního prodeje v průmyslové revoluci 4.0

Pokračujte v prodeji!

David Kolář je pro mě lídr a praktik ve svém oboru, kterým je byznys development a sales. Dělá to, co káže, což ho činí uznávaným vůdcem v oblasti prodeje. Držte se Davida a budete prodávat.

- Josef "José" Kadlec, CEO & Co-founder Recruitmet Academy

Vášeň pro automatizaci a moderní pojetí salesu

David je inspirativní osobnost nejen českého sales prostředí. V rámci své činnosti přináší mnoho zajímavých postupů, jejichž funkčnost v praxi ověřuje a nebojí se o ně dělit. Na Davidovi je vidět obrovská chuť do práce, vášeň pro automatizaci a moderní pojetí salesu. Pokud víte, že by vaše obchodní oddělení potřebovalo nový impulz, budou Davidovy služby možná tím, co hledáte.

- Petr Němeček, Obchodní ředitel v ANTEE

Davida mohu důrazně doporučit

David Kolář není pouze přirozený sales leader se schopností vést a motivovat týmy To, čeho si na něm nejvíce vážím, je jeho inovativníní přístup. Pokud přemýšlíte o nových způsobech, jak zlepšit svůj sales proces a jak efektivně oslovovat zákazníky inovativními způsoby, mohu Davida důrazně doporučit.

- Pavel Bulowski, Co-founder & CSO Meiro.io

Digitalizace a moderní obchod! 

Digitalizace a moderní obchod! S Davidem spolupracuji již třetím rokem a stále mě baví jeho inovátorský pohled na obchod. Pokud nechcete utrácet za drahé obchodníky, David vám určitě pomůže zefektivnit váš sales proces a zvedne konverzi vaše stávajícího prodejního funnelu.

- Jan Vokurka, Founder & CEO dsl.cz a adsl.cz

SPOLUPRÁCE

PRVNÍM KROKEM JE ÚVODNÍ ONLINE SCHŮZKA. PUSŤTE SE DO TOHO!

POŽÁDEJTE SI O OSOBNÍ SCHŮZKU

Úvodních 45 minut, kde si vyjasníme oboustranná očekávání

david(at)businesslaboratory.cz
Zákaznická podpora 8:00 - 16:00

+420 602 653 629

Business Laboratory s.r.o.
Rybná 716/24

110 00 Praha 1

IČO: 07266961, CZ07266961

© 2018 Businesss Laboratory s.r.o. 

Obchodní podmínky